امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403 ساعت 19 : 27 دقیقه

درباره ما

9 / 10
از 11 کاربر

گروه صنعتی احسان ، با سه دهه فعالیت مستمر، مفتخر به کسب گواهینامه های مدیریتی متعدد از جمله ISO 9001-2015 ، ISO 9001-2000  ، BNQ و ... هم اکنون در زمره شرکت های برتر صنعت جوش و برش شناخته می شود. و با تلاش کارگران ایرانی به منظور توزیع در سراسر کشور و بازارهای جهانی وجه همت خود قرار داده و می‌رود تا برگ زرینی بر تاریخ صنعت ایران زمین از خود به یادگار گذارد.

از جمله فعالیت های گروه صنعتی احسان میتوان به طراحی ، تولید ، توزیع و فروش ماشین آلات و تجهیزات جانبی جوشکاری ، مشاوره فنی و ارائه ی خدمات پس از فروش اشاره کرد.

گروه صنعتی احسان

از جمله محصولات گروه صنعتی احسان می توان به اینورترهای جوشکاری ، دستگاه های تخصصی جوشکاری تحت پوشش گازco2 ،دستگاه های جوشکاری تحت پوشش گاز آرگون، کابل های جوشکاری ، کانکتورهای دستگاه جوش ، انبرهای جوش و انبر اتصال و ... اشاره کرد .

این مجموعه با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا ، استفاده از نیروی جوان ایرانی و متخصص، تولید محصولاتی مهندسی شده ، کنترل کیفیت قطعات و محصولات در حد مطلوب ، مجموعه ای قابل اعتماد به خریداران ارائه می دهد که قیمت منطقی با بالاترین کیفیت ، طول عمر بالای محصولات ، و عملکرد مناسب دستگاه ، کار در شرایط مختلف و بد آب و هوای کشور ، خرید کالایی سرمایه ای را برای آنان به ارمغان بیاورد.

ساختار مدیریتی این مجموعه همواره در تلاش است تا با تولید محصولات به شکل بومی و مطابق با استانداردهای جهانی، در راستای تحقق اهدافی چون ارائه بهترین کیفیت و جلب رضایت مشتری گام بردارد.

گروه احسان با تدوین یک استراتژی مدون و با هدف رشد و پیشرفت در مسیر اهداف ملی خود طی سه دهه گذشته، توانسته تا فعالیت خود را در زمینه‌های صنعتی، گسترش دهد.

چشم انداز ما این است که با تکیه بر ارزش های سازمانی از قبیل مدیریت صحیح، خلاقیت و نوآوری، کار تیمی، مشتری مداری ، کیفیتی متمایز، بهبود مستمر و ارزش آفرینی پایدار، بکارگیری و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا حضوری مستمر و پرتلاش درصنعت جوش و برش ایران داشته باشیم.

گروه صنعتی احسان

به عقیده مدیران گروه احسان ، موفقیت‌های تیم ما تنها با تلاش همکارانی پرانرژی و با انگیزه به دست آمده است و با همیاری شما همکاران و مشتریان عزیز تداوم خواهد داشت.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :