امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403 ساعت 18 : 50 دقیقه

احسان سرویس

10 / 10
از 2 کاربر

خدمات پس از فروش احسان

فروش پایان یک معامله نیست ، فروش آغاز تعهد است.

گروه صنعتی احسان در جهت حمایت از حقوق مصرف کننده ، پس از خرید دستگاه ، شما را تنها نمی گذارد و مالک هر دستگاه احسان عضوی از خانواده احسان محسوب میشود که شایسته دریافت پشتیبانی و خدمات از شرکت می باشد. در این راستا واحد خدمات پس از فروش احسان ( احسان سرویس ) خدماتی را در سرفصل های مشخصی به اعضا ارائه می نماید که در ادامه به آن می پردازیم.

لوگو احسان سرویس

این ادعا که دستگاه الکترونیکی هرگز خراب نمی شود ، ادعایی باطل و تبلیغی است که فروشندگان برای دسترسی به اهداف خود از آن استفاده می کنند . اگر صادق باشیم ، به دلیل تفاوت در ساختار داخلی هر دستگاه ، کاربران مختلف با سطح اطلاعات و تجربیات متفاوت معمولاً مشکلاتی را در استفاده از هر دستگاه دارند . از آنجا که تکنولوژی هر روز در حال پیشرفت بوده و قطعات الکترونیکی مرتب ارتقاء پیدا می کنند و سازندگان بایستی با تکنولوژی روز پیش بروند ، لذا لازم است که کاربران و صنعتگران محترم نیز اطلاعات و تخصص خود را به تناسب این پیشرفت بروزرسانی نمایند.

هدف اصلی خدمات پس از فروش ، بر جای گذاشتن خاطره و حسی خوب برای شما ، از ورود به خانواده احسان است که بدانید در حفظ و نگهداری از دستگاه خود تنها نیستید.

 

برای دریافت اطلاعات نمایندگان احسان سرویس ، در شهر خود کلیک کنید.

 

عیب یابی و تعمیرات دستگاه جوشکاری

اگر به هر دلیلی دستگاه شما دچار آسیب شود ، شرکت هم در دوره 1 ساله گارانتی و هم در دوره 10 ساله خدمات پس از فروش در کنار شما خواهد بود و خدمات لازم را ارائه خواهد کرد.

این خدمات می تواند شامل ارسال دستگاه به یک مرکز خدمات تعیین شده، اعزام تکنسین به محل مشتری بنا به نوع دستگاه ، یا ارائه پشتیبانی عیب‌یابی از راه دور باشد.

توصیه اکید داریم که در زمان بروز هر گونه مشکل فقط و فقط به واحد خدمات شرکت و یا نمایندگی های مجاز خدمات پس از فروش احسان مراجعه بفرمایید. باز شدن دستگاه توسط افراد غیرمسئول به هر دلیلی باشد ، دستگاه شما را از شرایط گارانتی خارج می نماید چرا که هر دستگاهی طراحی منحصر به خود را دارد که تعمیرات آن نیاز به آشنایی کامل با آن محصول را دارد و چه بسا تعمیرکاران غیرمسئول عامدانه یا سهواً با تشخیص اشتباه و یا استفاده از قطعات نامرغوب و یا اشتباهی ، به دستگاه شما آسیب برسانند که علاوه بر تحمیل هزینه به شما ، عیب یابی و تعمیر دستگاه را برای شرکت دشوار و یا غیرممکن سازند.

فراموش نکنید که عیب یابی صحیح از تعمیر دستگاه مهم تر است چرا که علاوه بر صرفه جویی در زمان و هزینه ، آسیب احتمالی ناشی از تعویض قطعات اشتباه و ... به دستگاه را کاهش می دهد. روند عیب یابی در شرکت احسان توسط پیشرفته ترین دستگاه ها و افراد متخصص این امر انجام می شود.

 برای دریافت اطلاعات نمایندگان احسان سرویس ، در شهر خود کلیک کنید.

 

خدمات نگهداری دستگاه جوشکاری

طول عمر هر دستگاه الکترونیکی ارتباط مستقیمی به نحوه ی نگهداری و کارکرد با آن دستگاه دارد. بنا به درخواست مصرف کننده ، شرکت احسان آمادگی ارائه اطلاعات و اصول ایمنی به مصرف کننده را دارد و در این زمینه مشاوران فنی ما همیشه در شرکت پاسخگوی مشتریان محترم می باشند . و همچنین شرکت احسان آمادگی ارسال متخصص تعمیرات به داخل سایت های کارگاهی را در مواقع لزوم با در نظر گرفتن الگوریتم سازمانی دارد.

یکی بزرگ‌ترین خلأها در چرخه مدیریت تجهیزات را بخش اجرای نگهداری و تعمیرات هر شرکت به خود اختصاص داده است . لذا شرکت احسان همواره با تکیه‌ بر بالاترین سطح استاندارد و بهره‌ گیری از شبکه گسترده‌ای از متخصصین داخلی ، آمادگی ارائه ی خدمات پشتیبانی و نگهداری سالانه به صنایع را دارد.

 احسان سرویس

راهنمایی و آموزش خرید دستگاه جوشکاری

یکی از چالش های مهم برای استفاده کنندگان از دستگاه جوشکاری مشاوره قبل از خرید می باشد. با توجه به تنوع بسیار زیاد در بازار ابزار صنعتی به دلیل واردات بی رویه ی محصولات چینی که با کیفیت ها و قیمت های متنوعی در بازار عرضه می شوند ، همیشه صنعتگران با چالش خرید اصولی مواجه هستند.باید در نظر گرفت که هر دستگاه جوشی با هر برند و نامی در بازار برای استفاده خاصی طراحی شده است که تشخیص درست دستگاه مورد نیاز مشتری از مهمترین وظایف واحد فروش هر مجموعه ای می باشد. کارشناسان فروش و فنی ما با شناخت عمیقی  که از نیازها ، نقاط قوت و ضعف صنایع مختلف کشور در این سال ها دارند و همچنین اشراف کامل به اقلیم ایران ، در شرکت همیشه آمادگی ارائه ی مشاوره و راهنمایی به خریداران را دارند لذا خواهشمند است

قبل از هر اقدامی جهت خرید با کارشناسان احسان تماس بگیرید تا به صورت رایگان شما را در امر خرید دستگاه جوشکاری مناسب شما راهنمایی نمایند .

احسان سرویس

 

برای دریافت اطلاعات نمایندگان احسان سرویس ، در شهر خود کلیک کنید.

 

تامین قطعات الکتریکی

تشخیص قطعات اصلی از تقلبی معمولاً کار دشواری است و نیاز به تخصص و تجربه در این زمینه را دارد. واضح و مبرهن است که استفاده از قطعات تقلبی ارزان قیمت در بازار علاوه بر کاهش طول عمر دستگاه ، می تواند به سایر قسمت ها و قطعات دیگر دستگاه نیز آسیب برساند. برای جلوگیری از این امر ، شرکت احسان قطعات مورد نیاز واحدهای خدمات پس از فروش خود را که از قطعات اصلی و مورد تایید می باشد در اختیار واحدهای خدماتی خود قرار می دهد و هر گونه استفاده از قطعات تهیه شده از خارج از شرکت ، ممنوع می باشد.

احسان سرویس

تعمیر انواع اینورترهای موجود در بازار

شرکت احسان به دلیل سابقه طولانی حضور در صنعت و تولید ماشین آلات جوشکاری ، و برخورداری از متخصصین خبره ، و همچنین به دلیل فعالیت مویرگی واحد فروش خود در این سال ها ، شبکه ی گسترده ای از مشتریان را دنبال می کند که همیشه آمادگی ارائه ی خدمات به آن ها را دارد و این برای شرکت احسان افتخار بزرگی است. در این راستا به دلیل استقبال و درخواست های متعدد مشتریان محترم ، ما در واحد خدمات خود قابلیت تعمیر دستگاه های جوشکاری سایر برندهای موجود در بازار را به وجود آورده ایم و توانایی عیب یابی و تعمیر این دستگاه ها در تخصص تیم فنی احسان می باشد که البته این خدمات فقط برای خانواده مشتریان احسان قابل استفاده است.

برای دریافت اطلاعات نمایندگان احسان سرویس ، در شهر خود کلیک کنید.

احسان سرویس 

مشاوره فنی به تعمیرکاران

تکنولوژی دستگاه های جوشکاری در عصر جدید روز به روز در حال پیشرفت بوده که شرکت احسان نیز همیشه تلاش نموده تا خود را به استانداردهای روز دنیا نزدیک نماید و همیشه در حال بروزرسانی محصولات خود می باشد. بر این مبنا نمایندگان تعمیرات مستقر در شهرهای مختلف کشور که به عنوان نماینده با شرکت همکاری دارند نیز لازم است اطلاعات خود را بروزرسانی نمایند . در این راستا شرکت آمادگی ارائه ی اطلاعات فنی لازم به ایشان را دارد و در صورت لزوم برای ایشان کلاس های آموزشی برگزار میشود در دوره های مختلف. و یا در صورت لزوم به مربیان خبره این عرصه جهت آموزش های تکمیلی معرفی و ارجاع داده می شوند. و در سایر موارد که ایشان نیاز به مشاوره تلفنی با واحد فنی دارند ، متخصصین احسان آمادگی پاسخگویی به ایشان را دارند.

 احسان سرویس

 برای دریافت اطلاعات نمایندگان احسان سرویس ، در شهر خود کلیک کنید.

 برای دریافت خدمات ( احسان سرویس ) از طریق یکی از راه های زیر با شرکت احسان تماس حاصل فرمایید :

داخلی 104       tel:+982166418770

tel:+989101546186

MAILTO: EHSANSERVICE.CO@GMAIL.COM

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :