امروز پنجشنبه 4 مرداد 1403 ساعت 20 : 6 دقیقه

حضور احسان در دومین نمایشگاه بین المللی صنعت تبریز اردیبهشت 1403

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 26 ارديبهشت 1403 در ساعت 15 : 58 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

گزارش بازدید از نمایشگاه بین المللی ابزارآلات صنعتی ، ساختمانی و یراق آلات در شهر تبریز

دومین نمایشگاه ابزارآلات صنعتی، ساختمانی و یراق‌آلات،  در شهر اولین ها ،دیار شاعران و شهریاران، (تبریز) برگزار شد که باعث دیداری تازه با اساتید و همکاران عزیز در این صنف شد.

نمایشگاه بین المللی صنعت تبریز که از تاریخ 12 لغایت 15 اردیبهشت ماه  1403 از ساعت 15 الی 21 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تبریز برگزار شد و شاهد حضور بسیاری از صنعتگران و فعالین حوزه صنعت و ابزارآلات بود. گروه صنعتی احسان نیز در سالن امیرکبیر غرفه A20  میزبان همکاران و صنعتگران گرامی بود.

         نمایشگاه ابزار و یراق ساختمانی تبریز         نمایشگاه ابزار و یراق ساختمانی تبریز

 

این نمایشگاه به عنوان یک پل ارتباطی موثر، زمینه مناسبی را برای فعالان صنعت فراهم کرد تا با آخرین تجهیزات و ماشین‌آلات این حوزه آشنا شده و دانش فنی خود را بهبود بخشند.

اصولا مهمترین اهداف برگزاری و حضور در نمایشگاه ،نمایش توانمندی های برند، ایجاد ارتباط موثر با مشتریان قدیم و ایجاد فرصت های جدید می باشد.

 

        نمایشگاه ابزار و یراق ساختمانی تبریز         نمایشگاه ابزار و یراق ساختمانی تبریز

 

این نمایشگاه فرصتی ایده آل برای نمایش محصولات و توانمندی ها و به اشتراک گذاشتن آموخته ها و تجربیات و ایده ها بود. و همچنین فرصتی ارزشمند برای گروه صنعتی احسان، تا توانمندی های خود را به نمایش بگذارد و در جهت رشد و شکوفایی تولیدات ملی گامی استوار بردارد.

دیدار مشتریان و صنعتگران از نزدیک، امکان شنیدن مستقیم پیشنهادات و انتقادات ایشان را فراهم می کند که قطعا در تداوم و افزایش کیفیت ارتباطات بسیار موثر است.

گروه صنعتی احسان در این نمایشگاه میزبان رییس محترم اتحادیه صنف ابزار جناب آقای دکتر آیدین نیک گهر  و اعضای محترم اتحادیه ابزارآلات تبریز و مقامات محترم استانی و دانشگاهی و صنعتگران در دسته های مختلف ،فروشندگان عمده و خرده صنف ابزارآلات از استانهای مختلف بود.

 

 نمایشگاه ابزار و یراق ساختمانی تبریز

 

در آخر از زحمات تمامی همکاران و دوستانی که در برگزاری و رونق بخشیدن به این نمایشگاه تلاش کردند نهایت سپاسگزاری را داریم

همچنین از تمامی بازدیدکنندگان و مردم غیور و با اصالت تبریز که ما را مورد لطف و عنایت خود قرار دادند کمال تشکر را داریم.

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :