امروز یکشنبه 30 ارديبهشت 1403 ساعت 18 : 42 دقیقه

حضور در اولین نمایشگاه تخصصی ابزار کرمان

10 / 10
از 1 کاربر
« بازگشت به لیست اخبار | چهارشنبه 27 دی 1402 در ساعت 8 : 52 دقیقه | نظرات کاربران ( 0 )

بزرگترین رویداد ملی ابزارآلات این بار در نمایشگاه بین المللی شهر کرمان به همت ریاست محترم صنف ابزارآلات کرمان جناب آقای مراغه زاده و همکاران گرامی ایشان برگزار گردید.

اطلاع رسانی گسترده و هماهنگی های سازمانی انجام شده توسط اتحادیه و آماده سازی خدمات شهری ، ما را با بازدید بی سابقه و استقبال پرشور بازدیدکنندگان از شهرهای مختلف کشور مواجه کرد که قدردان زحمات ایشان هستیم.

        

 

این نمایشگاه در تاریخ سی ام آبان ماه تا سوم آذر ماه 1402 در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی کرمان برگزار شد.

با علم به پتانسیل بالای استان کرمان به لحاظ برخورداری از معادن غنی و عظیم ، در این نمایشگاه در غرفه احسان ماشین آلات تخصصی تولید شده توسط مجموعه را به نمایش گذاشتیم که بخشی از همت والای خانواده تولیدی احسان بود . دستگاه های تخصصی همچون اینورترهای جوشکاری mma ، دستگاه های جوشکاری TIG و ماشین آلات MIG/MAG و ...        

                  

این نمایشگاه فرصت ارزشمندی را فراهم کرد تا بتوانیم نیازهای فنی و تخصصی مخاطبین را از نزدیک شناسایی کنیم و در جهت رفع آنها اقدامات لازم را به عمل آوریم. باشد که خدمتی به رشد و ارتقای صنعت ملی کشور و آسودگی خاطر رهبر عظیم الشان ایران نموده باشیم.

از محبت تمامی عزیزانی که توفیق دیدارشان را داشتیم کمال تشکر و قدردانی را داریم و نهایت سپاسگزاری را داریم از مردم خونگرم کرمان ، دیار کریمان و سرداران

 

            

 

 

 

 

 

 

عنوان نظر :
نام شما :
ایمیل :